+1 Sunar: Can Bonomo

Can Bonomo, yeni albümü “Kara Konular” lansman konseri ile 1 Mart’ta İstanbul DasDas’ta.

Albümdeki bütün şarkılar yeni ama bir o kadar da tanıdık. Herkesin kendine göre bir şarkı bulabileceği çeşitli tarzları içinde barındıran “Kara Konular”, güzel ve uzun bir yolculuğun ardından 16 Şubat’ta yayımlanacak.
12 şarkıdan oluşan albümde Mabel Matiz, Melike Şahin, Gökhan Özoğuz ile düetlerinin yanında Nova Norda, Serkan Keskin, Sarp Apak, Bengi Apak, Engin Öztürk, Melikşah Altuntaş, Bonomo’ya eşlik eden dostları.

‘Daha önce şarkıların düzenleme aşamasında hiç bu kadar vakit geçirmemiştim. Bu zamana kadar yaptığımız en güçlü albüm bu. Herkesin kendinden bir parça bulabileceği, çeşitli tarzları içinde barındıran kocaman bir bütün olan ‘’Kara Konular’’, meşakkatli ve uzun bir yolculuğun ardından 16 Şubat’ta ‘’Akşamlar Holding’’ bandrolüyle yayımlanıyor. Bu albümde yanımda olan, adı geçen herkes benim arkadaşım. İnsanın arkadaşlarına karşı hayranlık beslemesi muazzam bir duygu. Yıllar boyunca kurduğum düşlerin, koruduğum ilişkilerin ve yaşadığım hayal kırıklıklarının intikam planı olan ‘’Kara Konular’’ Lansman turnemizle hayat bulacak.’